Home » Veikla » Pokalbis - diskusija: Džiaugsmingos šeimos paslaptis

Pokalbis - diskusija: Džiaugsmingos šeimos paslaptis

„… ir jie tampa vienu kūnu” (Pr 2, 24)“.

 

Džiaugsmingos šeimos paslaptis

 Įšūkis!? Prieštaravimas!? Visi trys raktiniai temos žodžiai visiška priešprieša  šiandienos suvokimui ir yra diskusijų centras.

Džiaugsminga šeima pasineria į laimės siekiamybę ir, deja, nebesugeba džiaugtis  akimirkomis. Prarandame suvokimą, kad laimė tai nėra abstrakti siekiamybė, bet  iš džiaugsmingų akimirkų plaukianti realybė. Todėl svarbu šeimoje įsivardinti ir  pamatyti džiaugsmo šaltinėlius, kurie sukuria laimę.

Dar vienas raktinis šiandienos visuomenėje esančių diskusijų objektas  – šeima. Šis žodis paliečia kiekvieno asmens gyvenimo būdo, vertybių,  socialinio, kultūrinio, ekonominio ir dvasinio suvokimo lygmenį. Šiandien Šeima  – kaip „lego“ konstruktorius. Kas kaip nori, tas taip ir stato.

Paslaptis – visuomet intriga. Terminų žodyne randame paaiškinimą: „kas  slepiama nuo kitų“ ir „nesuprantamas, neištirtas dalykas“. Paslaptis visuomet  kviečia ieškoti atsakymo.

Šį kartą kun. Mindaugas Kučinskas ir politologas Donatas Puslys kvies atskleisti šią paslaptį, kuri nėra paslaptis, tiesiog nenoras girdėti.

Ateik gegužės 22 d. 18 val. Ukmergės g. 3, Kafenhauz“ kavinę Panevėžyje ir pasidalink savo džiaugsmingos šeimos paslaptimi, kokia ji yra.

 

, ,