Mano savanorystė Rumunijoje
Savanorystė

Buna ziua!

Sveiki, mielieji Lietuvaičiai ir Lietuvaitės! Štai jau beveik du mėnesiai kaip savanoriauju Bukarešte - Rumunijos sostinėje. Laikas, atrodo, netrumpas, bet jo neskaičiuojant lėkte pralekia. Taigi, kuo kvepia Rumunija ir kaip atrodo mano projektas?

 

Gal pasirodys keista, bet visos veiklos atpasakot negaliu. Iki šiol turėjom daugybę mokymų, paruošiamuojų kursų, paskaitų ir t.t. Todėl pažinau tik vieną projekto dalį - ligonines. Iš viso jų - trys: darbas ligoninėse, darželiuose ir mokyklose. Pagrindinis objektas - vaikai. Ligoninėse organizuojame įvairius užsiėmimus, žaidimus, susijusius su atsivežta kultūra. Privalėjau sugrįžti į vaikystę ir prisiminti "Jurgelius meistrelius","Šiaudų batus" ir visa kitą, kas vaikystėje mane žavėjo. Kartais užtenka tik būti šalia sergančio vaiko, šnekėti su juo ar žaisti - leisti jam nusišypsoti, nors trumpam pamiršti negalias, ligas ir nelaimes.

 

Šią savaitę turėjau naują išbandymą - vedžiau pirmąją pamoką darželyje. Pradžioje buvau šiek tiek pasimetusi, bet kai matau tyrus vaikų žvilgsnius, pasitikėjimą ir norą žinoti, viskas einas kaip iš pypkės. :) Kas laukia toliau - mokymai, paruošiamieji kursai darbui mokyklose ir DARBAS! :) Rumunijos kvapas :) : Gamta - neitikėtina! Oras puikus, juodoji jura, kalnai, Dunojaus delta. Ech! Žmonės - nenuspėjami! Emocionalūs, pikti, linksmi, šilti. Kiti savanoriai - skirtingi, draugiški ir vieningi :)Together we are beautiful! Pridedu keleta nuotraukėlių!

     

Pa pa - ciau ciau. 
pupici- buckiai.

Elvina :)

 

Įvykių kalendorius

<<  Spalis 2010  >>
 Pi  An  Tr  Ke  Pe  Še  Se 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
181920

Apklausa

Ar dalyvautumėte Panevėžio vyskupijos ministrantų savaitgalyje?
 

Svetainėje

Mes turime 6 svečius online
XHTML and CSS. | Kepri Portal