Ministrantų stovykla 2017!

Mieli ministrantai, kunigai, katechetai ir jaunimo sielovados darbuotojai,

Panevėžio vyskupijos Jaunimo centras jau liepos 4–7 d. kviečia visus šios vyskupijos ministrantus (rekomenduojamas amžius 10-19 m.) dalyvauti vasaros stovykloje! Stovykla vyks nuostabaus grožio poilsiavietėje „Sedula“ (plačiau: spausti čia), kuri įsikūrusi šalia Tytuvėnų ant Bridvaišio ežero kranto.

Norint dalyvauti stovykloje būtina užsiregistruoti iki liepos 2 d. čia: registracijos forma.

Stovykla prasidės liepos 4 d. 13:00 val. poilsiavietėje „Sedula“ ir baigsis liepos 7 d. 16:00 val. Šiluvoje (autobusas nuo Sielovados centro (Marijonų g. 24, Panevėžys) išvyksta liepos 4 d. 11:30 val., o sugrįžta liepos 7 d. 18:00 val.).

Stovyklos programoje numatoma:

  • kasdienė malda;
  • teoriniai ir praktiniai mokymai;
  • pažintis su Tytuvėnų regioniniu parku ir vienuolyno ansambliu;
  • įdomios diskusijos ir susitikimai;
  • piligriminis žygis į Šiluvą;
  • smagios maudynės ežere, sportiniai turnyrai ir dar daug daugiau…

Stovyklos metu numatomas 4 kartų per dieną maitinimas: pusryčiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė (papildomai turėti maisto nebūtina). Stovyklautojai bus apgyvendinti triviečiuose, keturviečiuose ir penkiaviečiuose nameliuose su lovomis ir patalyne (dalis namelių yra su visais patogumais, dalis – su bendrais).

Kiekvieną stovyklos dalyvį prašome prisidėti 30 Eur dalyvio auka. Finansinių galimybių neturėjimas nėra priežastis nedalyvauti (tokiu atveju prašome susisiekti telefonu 8 622 10859). Auką geriausia atnešti į Jaunimo centrą (Marijonų g. 24, Panevėžys) arba pervesti į sąskaitą banke: VšĮ A. Lipniūno kultūros centras, LT27 7300 0101 0463 5022 Swedbank AB, mokėjimo paskirtis – „auka ministrantų stovyklai“.

Kiekvienas stovyklos dalyvis atvykdamas privalo turėti užpildytą dalyvio anketą ir tėvų (globėjų) sutikimą: spausti čia.

Dalyviams reiktų turėti: albą arba kamžą; nedūžtantį indų komplektėlį (puodelis, dubenėlis ir įrankiai); maudymosi reikmenis; asmenines higienos priemones ir vartojamus vaistus; patogią bei tvarkingą aprangą ir avalynę įvairioms oro sąlygoms; apsaugą nuo lietaus ir saulės; maldynėlį ir rožinį bei gerą nuotaiką.

Mieli kunigai, esant galimybei, Jūsų dalyvavimas stovykloje taip pat būtų labai svarus indėlis ugdant vyskupijos ministrantus (kviečiame apie tai mus informuoti).

Dėkojame už bendradarbiavimą ir linkime Dievo palaimos kasdieniuose darbuose!

Papildoma informacija teikiama el. paštu – pvjc.alkc@gmail.com ir telefonu – 8 622 10859 (Kęstutis).

You may also like...