A. Lipniūno kultūros centras - Panevėžio vyskupijos jaunimo centras
 
Kontaktai |Rėmėjai |Klauskite
Naujienos
SMS Pasauliui apie XI KAIROS rekolekcijas 2009.10.30

"SMS" Pasauliui apie XI KAIROS rekolekcijas.

2009 spalio 15-18 dienomis į Truskavos rekolekcijų namus sugužėjo jaunimas iš Panevėžio, Anykščių ir Utenos dekanatų. Keturių dienų atokvėpyje sustoję jauni žmonės, rašo trumpas žinutes visiems, kurie kažkada keliaus į šias rekolekcijas. Atsiliepimai po XI KAIRŲ:

Kairos padeda pažinti save, įvertinti tave supantį pasaulį. Kairose suvoki kas tau iš tiesų yra svarbu. (Ernesta, 17m.)

Kairos – tai nuostabiausias laikas. Tai savęs pažinimo laikas. Tu atrandi vertybes ir tai ko dar nebuvai atradęs. Šis laikas yra svarbus. (Deimantė, 18m.)

Patirti Kairos - tai žengti, per nežengtą pasaulį. Kairos – Dievo laikas. Per Dievo laiką galėjau daug ką sužinoti apie save. (Juozas, 18m.)

Kairos – nuostabi patirtis, dvasinių ieškojimų keliu einantiems žmogeliukams. (Ingrida, 17m.)

Kairose patirtos emocijos nenusakomos žodžiais. Dievo laikas – tavo laikas, mūsų laikas. Susitinki būrį žmonių, kurie 4 dienas tampa tavo šeima. Manau, tai nuostabu. (Indrė)

Man Kairos – tai laikas, kuris nepasikartos niekada gyvenime.Tai šilumos, vienybės, meilės laikas. Neišmatuojama patirtis. Bet reikia suprasti,kad tai galima patirti tik vieną kartą gyvenime, todėl reikia stengtis pasiimti kuo daugiau su savimi viską, kas duota Kairose. (Justina, 18m.)

Kairos – patirtis, kurią tiesiog būtina išgyventi. Labai verta. Tai viena iš nedaugelio galimybių pažinti save ir pajusti Dievo meilę. Galimybė suprasti, kad galima gyventi kitaip, galimybė pasiryžti gyventi kitaip. (Rūta, 18m.)

Kairose reikia būti savimi, nesislėpti po kauke... (Norbertas, 17m.)

Atraskite gyvenimą. (Airius, 17m.)

Šios rekolekcijos – tai patirtis visam gyvenimui, todėl prieš vykstant čia reikia labai pasiruošti. Iš Kairų pasiimkite viską, ką jums duoda. Juk tokią dovaną, kokia gavau, būdama čia, gali gauti tik kartą gyvenime. (Justina, 18m.)

Pasauli, atrodai toks galingas, tačiau ar sugebi būti nors dieną be karų, be skurdo, be bado, be netekčių? Pasauliui vienam reikia atrasti tikėjimą į Dievą. Surasti Jį kiekvieno žmogaus širdyje. Pasauli, būk dosnus savo gyventojams, teik jiems laimę. (Karolina, 16m.)

Svarbiausia yra Dievas. Kairos man davė daug daugiau, nei galėčiau apibūdinti žodžiais. Ačiū. (Tomas, 17m.)

Kairos – apmąstymų ir apsisprendimo laikas, kuris leido pažvelgti giliau į savo vidų, jausmus, patį save. (Dalia, 18m.)

Kairos – tai mažas stebuklas, kuriantis didelį gyvenimą. (Vaida, 18m.) Be Dievo mes būtume tušti, Kairos man padėjo tai suvokti. (Agnė, 16m.)

   Atgal
 

www.alkc.lt