A. Lipniūno kultūros centras - Panevėžio vyskupijos jaunimo centras
 
Kontaktai |Rėmėjai |Klauskite
Naujienos
Keliaujantiems į Baltriškes

Laiškas visam Lieuvos jaunimui ir Panevėžio vyskupijos jaunimui :) Esu Almantas. Gyvenau metus Baltriškėse ir labai labai dėl to džiaugiuosi. Susipažinau su daugybę žmonių, dar daugiau nesusipažinau, nes jie nebuvo ten atvykę, o galbūt norėjo. (**Baltriškės (nežinantiems) - tai kaimelis Zarasų rajone, kur gyvena broliai vienuoliai ir labai noriai visus priima į svečius, bei organizuoja stovyklas) Pradedu naują projektą. Informacijos dalijimosi. Taigi norėjau jus visus pakviesti į Baltriškes, ten pas brolius, į kelių trobelių kaimą prie keturių ežerėlių, kaimelį su medine bažnytėle ir dar mažesne brolių koplytėle. Tiksliau noriu pakviesti nuolat būti kviečiamiems ir gauti visą visokiariopą informaciją apie ten vykstančias stovyklas ar jaunimo, paauglių savaigtalius ir pan. Nuo šio rudens pradedu informacijos siuntimą visiems norintiems ją gauti. Informacija bus: 1. Kad nepražiopsotumėte: apie tai, kas kada vyksta, ir kada, kur ir kaip skubėti registruotis (nes registracija visada labai greitai užsipildo, nes brolių galimybės labai ribotos, o pjūtis didelė! ) 2. Iškart po to, kai registracija baigiasi, surinksiu visą informaciją (kiek pavyks) apie tai, iš kur ir kas važiuoja su mašinomis, kiek kas gali žmogeliukų paimti, prie ko prisijungti, kad nereikėtų pirkti brangių autobusų bilietų. (gali tekti tik susitarti dėl kuro ar susipažinti su naujais bendratikiais :) 3. Gyvenu Panevėžyje ir iš Panevėžio į kiekvieną rimtesnį savaitgalį (tikriausiai) važiuosiu autobusiuku, ir galėsiu vežti apie 12 žmonių. Visiška pirmenybė tiems, kurie neturi galimybės nuvažiuoti savu ar draugų transportu. Visada esu pasiruošęs padėti surasti kažkokius sprendimus dėl nuvykimo. Visa kita pranešiu tiems, kurie nori prisijungti prie šio projektėlio ir gauti visą info.

Tiesiog čia buvo tik trumpas pristatymas. Dabar, jei norite būti įtraukti į informaciją gaunančiųjų sąrašą, būtinai parašykite man adresu: almantas1988@gmail.com. Parašykite savo: 
1.Vardą. Ir pavardę, jei nepaslaptis, 
2. el.pašto adresą (kuriuo norite gauti) 
3. Gimimo metus (ar dar geriau - datą) 
4. Gyvenamą vietą (dėl patogesnio transporto klausimo sprendimo) (kaimas ar miestas, mikrorajonas, gatvė). 
5. Telefono numerį (veikiantį) Na ir plius visa kita, ką tik norite :) 
Man reikia žinoti apie jus, kad jūs žinotumėte apie brolius, kurie daug žino apie Dievą ir džiaugsmą su Juo gyventi :) Visiems abejojantiems drįstu sakyti: nebijokite ieškoti, Dievas nieko neatima, jis gali tik duoti. Jei žinote ką nors, kas galbūt norėtu nuvažiuoti į Baltriškes, persiųskite jiems, dalinkitės šia galimybe, informacija. p.s. šiuo metu jau prasidėjusi registracija į Pranciškaus savaitgalį (pirmas spalio sav. 2-4dienomis). Skubėkite. (Plačiau apie tai atsiųsiu e-mail, kai turėsiu jūsų kontaktus) Almantas 866288220 almantas1988@gmail.com skype - ccraft_ 
Brolių svetainė - www.tiberiade.lt

   Atgal
 

www.alkc.lt