Ministrantų susitikimas Krekenavoje 2017 m. lapkričio 10-11 d.

Visų Panevėžio vyskupijos ministrantų dėmesiui!

Panevėžio vyskupijos Jaunimo centras ir Krekenavos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bazilikos parapija kviečia visus šios vyskupijos ministrantus ir jų ugdytojus į rudeninį susitikimą 2017 m. lapkričio 10 – 11 d. Krekenavoje (Bažnyčios g. 19, Krekenava).
 
Ministrantų dalyvių amžius – nuo 10 metų (rekomenduojamas). Auka – 5 Eur (geriausia turėti su savimi atvykstant į susitikimą). Susitikimas prasidės lapkričio 10 d. 16:00 val. ir baigsis lapkričio 11 d. 18:00 val. (esant poreikiui, bus organizuojamas autobusas iš Panevėžio lapkričio 10 d. 15:20 val. nuo Sielovados centro, Marijonų g. 24, Panevėžys. Apie tai būtina nurodyti registracijos anketoje).
Ugdytojų dėmesiui! Jūs taip pat galite prisidėti ir dalyvauti šiame susitikime: praneškite mums apie tai jau dabar telefonu 8-622-10859.
Kviečiame registruotis iki lapkričio 8 d.: registracijos anketa.
Dalyvio anketa bei tėvų (globėjų) sutikimas: sutikimas.

Susitikimo programoje numatoma:

  • bendruomeninė malda ir šv. Mišios;
  • diskusijos ir žaidimai;
  • pažintis su Krekenavos regioniniu parku;
  • naktinis žygis;
  • pilnas maitinimas ir dar daug daugiau…

 

Atvykstantiems dalyviams reiktų turėti: Dalyvio anketą bei tėvų (globėjų) sutikimą; albą arba kamžą; miegmaišį ir kilimėlį po juo; asmenines higienos priemones ir vartojamus vaistus; patogią bei tvarkingą aprangą ir avalynę įvairioms oro sąlygoms; apsaugą nuo lietaus; maldynėlį bei gerą nuotaiką.

Papildoma informacija teikiama el. paštu – pvjc.alkc@gmail.com ir telefonu 8-622-10859 (Kęstutis).

 

You may also like...