Jaunimo diena Krekenavoje didžiųjų Žolinės atlaidų metu 2017 m. rugpjūčio 14 d.

Jaunimo diena Krekenavoje!

          Jau ne pirmus metus Didieji Žolinės atlaidai Krekenavoje prasideda Jaunimo diena. Jaunatviškos energijos visam Žolinės septyndieniui šiemet „įkrovė“ rugpjūčio 14-oji. Geras oras į Krekenavą atlydėjo dviračiais, baidarėmis, automobiliais, nuosavomis kojomis keliaujančius jaunuolius. Šventės laukė ir nuo ryto susirinkę atlaidų stovyklos savanoriai.

          Programa prasidėjo pavakare kun. Mindaugo vedama katecheze bazilikos aikštėje, vėliau bazilikoje vyko Sutaikinimo pamaldos, šv. Mišias po jų aukojo vysk. Linas, kunigai Eugenijus ir Gediminas. Giesme melstis padėjo Vytauto Striogos vadovaujama jungtinė Panevėžio ir Kauno vyskupijų jaunimo šlovinimo grupė.

          Kol bazilikoje buvo baigta švęsti Eucharistiją, lauke jau garavo Naujamiesčio šaulių išvirta košė. Be abejo, tai buvo skaniausias dienos maistas. Agape įsitaisius ant sausos žolės ar suolų (kas šią vasarą buvo privilegija) saulei leidžiantis Viešpaties malonės metas nesibaigė: visa naktis buvo paskirta šlovinimui ir Švč. Sakramento adoracijai įžengiant į svarbiausiąją Žolinės atlaidų dieną.

 

Visas akimirkas iš šios jaunimo šventės rasite čia: nuotraukų albumas

Kęstutis ir Rita Lapiniauskai

 

You may also like...