į JAUNIMO DIENAS kartu su Jaunimo centru

Į šią vasarą laukiančią fiestą keliaus gausybė autobusų. Vienas jų – Panevėžio vyskupijos jaunimo centro! Tu gali jame tilpti! Pirmas susitikimas balandžio 5 dieną!

Iš tiesų šį kartą į Lietuvos jaunimo dienas, vyksiančias Vilniuje, birželio 24–25 dienomis (ir 23 dieną – skirtą studentams, ar studijas baigusiems) galime keliauti kartu. Keliauti ir autobusu, ir pasiruošimo programa!

Susitikimai vyks kiekvieną trečiadienį 16 valandą. Susitikimų pradžia – balandžio 5 dieną 16 valandą, Marijonų g. 24, II aukštas

 

–  Kas yra LJD?  –

  • Lietuvos jaunimo dienos tęsia Pasaulio jaunimo dienų tradiciją, pradėtą prieš 25 metus ir yra skirtos tikinčiam bei tikėjimo dar tik ieškančiam jaunimui. Tai yra „keliaujantis“ nacionalinis susitikimas, atviras visiems jauniems žmonėms, vykstantis vis kitame Lietuvos mieste.

 

  • VIII –tą kartą vyksiančios Lietuvos jaunimo dienos „Tiesa padarys jus laisvus“ sukvies tikintį ir ieškantį jaunimą iš visos Lietuvos susiburti Vilniuje paskutinį birželio savaitgalį ir kartu ieškoti tiesos, laisvės, atsakymų į įvairius klausimus, bei švęsti, džiaugtis ir visu tuo dalintis!

 

  •  Lietuvos jaunimo dienų buvę dalyviai ir savanoriai sako, kad „tai fantastiškiausias dalykas“, „tai nuostabus renginys“, „neįtikėtinas atradimas“.

You may also like...